Hakkımızda

2004 Yılından bu yana su arıtma sistemlerinde evsel ve endüstriyel sistemler başta olmak üzere; profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadromuz ile siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak üzere yola çıktık.

Gelişen ve genişleyen sektörümüze kesintisiz olarak uygunluk sağlamak ve dönemin getirdiği taleplere en hızlı ve kaliteli şekilde yanıt vermek birinci ve öncelikli görevimizdir. Uzman teknik ekibimiz ile tek işimiz olan su arıtma sektöründe Mersin’de öncü firmalar arasında olmaktan gurur duyarken zirvede tek firma olmak gayemiz, bizim işimize olan isteğimizi ve arzumuzu arttırmaktadır.

Mutlu personel mutlu müşteri felsefesi ışığında; güler yüzlü personelimizle satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizle 7 gün 24 saat her dakika mağduriyetleriniz de yanınızda olmak önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Türkiye’de sektörde adını yaptığı işlerle kanıtlamış herkes tarafından kabul gören en iyi ve yenilikçi firma olmak.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli su arıtma cihazları imal etmek, pazarlamak ve müşterilerimizle birlikte sağlıklı suya ulaşmaktır. Tüm bunları gerçekleştirirken; NSF Standartlarına uygunluk yolundan sapmamak ilkelerimiz içerisindedir.

ONLINE CIHAZ FIYAT AL

 

Adınız : 
*
E-Posta : 
*
Konu : 
*
Gsm : *
Mesajınız : *
Robot Dogrulaması:
*
 
Hemen Arayın
WhatsApp