Mersin Aksu Aritma
Su Arıtma Cihazları
0 (533) 514 14 07   info@aksuaritim.com
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

AKSU ARITIMA SİSTEMLERİ olarak  2004 yılından bugüne su arıtıma teknolojileri konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla kısa sürede sektöründe lider konuma ulaşmıştır.

Sektörde Yıllardır Edindiği Tecrübelerini Müşterilerine Sunmak Amacıyla 2004 Yılında FATİH ÖZ ve CELAL KİRİT  Tarafından Kurulmuştur.

Akdeniz Bölgesinde Yaygın Servis Ağı İle Sitelerden Apartmanlara, Dairelerden Bireysel Kullanıcılara, Sanayi Kuruluşlarından, Otel, Tatil Köylerine Kadar Tüm Arıtma, Bakım Onarım ve Proje Taahhüt İşlerinizde Çözüm Ortağınız Olmaya Devam Ediyoruz.

Arıtma Sektöründeki Teknolojik Yenilikleri İnsanların Yaşam Standartlarına Uygulayarak Konforu; Ekonomik, Güvenli Ve Kaliteli Bir Şekilde Sunmuştur.

Su alanında tecrübeli ve uzman kadromuz ile Mersin Merkezli olarak hizmet veren bir kuruluşuz. Su Arıtma Sistemi malzemelerinin, yurt dışında üretimini yapan tanınmış firmaların ithal edilen ürünlerini, sistem haline getirerek müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Kuyu suyu, Şebeke suyu ve Yüzeysel suların filtrasyon, yumuşatma, dezenfeksiyon ve saflaştırma yöntemleri ile, içme suyu ve proses suyu, olarak kullanılabilir hale getirilmesini sağlıyoruz.

Bilgi birikimini  sürekli geliştirerek güçlü kadrosu ve servis ağı ile müşterilerinin hizmetine sunmakta olan AKSU ARITIMA, insan sağlığını korumaya, her ihtiyaca uygun çözümleri üreterek Müşterilerini memnun edecek çözümler sunmayı kendine görev edinmiş bir firma olarak hizmetinizdedir. Uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle…

 

Misyonumuz

*Temel ilkemiz % 100 müşteri memnuniyetidir.

* Sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak.

* Şeffaflık ilkesine uymak.

* Sosyal sorumluluk çerçevesinde doğayı ve çevreyi korumayı topluma karşı önemli bir görev kabul etmek.

* Yasa ve kurallara titizlikle uymak ve ahlak kuralları içinde çalışmak.

* Kararları fikir birliği ile almak, çalışanların katılımına önem vermek.

Vizyonumuz

* Müşterilerine mükemmel hizmet veren, dağıtımını üstlendiği dünyaca ünlü marka ürünlerin bütün pazarlara zamanında ve güvenle ulaştıran bir şirket olmak